شرکت بنیان ساز

برای آشنایی با مجموعه ما و مشاهده و شناخت بخش های مختلف ما را در اینستاگرام، لینکدین و سایر شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

با مجموعه ما آشنا شوید

پیام مدیر عامل

شرکت پیشداد فولاد تلفیقی از دانش ، تخصص ، تجربه جهت ارائه ی محصولات با کیفیت و خدمات مناسب به مشتریان می باشد. ما بر این باوریم که توسعه شرکت جزء با اتکا به منابع انسانی توانمند و متخصص تحقق نخواهد یافت. در همین راستا تلاش در جهت مشتری مداری ، ارتقا کیفیت خدمات ، رضایت کارکنان و تأمین منافع استفاده کنندگان از محصولات و خدمات ارائه شده ، نه یک شعار ، بلکه برای ما یک اعتقاد و باور است. بهره گیری از روش های مدیریت استراتژیک ؛ ایجاد محیط پویا و آرام برای همکاران ، استفاده از تمامی ظرفیت های موجود برای پیشبرد اهداف شرکت ، قانون گرایی ، تقویت سیستم های کنترلی و نظارتی ، اعمال نگرش علمی جامع ، بازاریابی هدفمند و مبتنی بر تعامل صحیح با مشتریان ؛ شفافیت صورتهای مالی و اطلاعات شرکت ، انتخاب همکاران بر مبنای شایسته سالاری ، آموزش کارکنان کاهش هزینه ها از مهمترین برنامه های کاری این شرکت است. یکی دیگر از اصلی ترین اهداف ما در شرکت پیشداد فولاد، ایجاد زیر ساخت سازمانی و فرهنگی مناسب برای خلق سازمانی چابک و منطبق بر استانداردهای جهانی و بهره مند از دانش و فناوری های نوین است. از این رو بسیار امیدواریم، در سال های آینده نیز در کنار شما، آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت کنیم و داستان کامبیابی های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل به فصل بنگاریم.

چشم انداز

شرکت بنیان ساز تلاش دارد تا با بهره گیری از اطلاعات و دانش روز و بکار گیری نیروهای با دانش و مجرب بعنوان یکی از بهترین انتخاب مشتریان در این حوزه باشد .

ماموریت

ماموریت شرکت بنیان ساز همگام با تامین انواع ورق های فولادی با کیفیت و قیمت کاملا مناسب برای اصناف مختلف , ارائه و تأمین نیازمندی های خاص کشور نیز می باشد. در راستای ایجاد و تحقق این امر بنیان ساز سال هاست که در این زمینه پیشرو بوده و در حال توسعه می باشد.

16

سابقه شرکت

15

تعداد پرسنل

1000

تعداد مشتریان

اهداف شرکت بنیان ساز

در این میان بنیان ساز با افتخار هر چه تمام تر سعی بر این دارد تا خود را به عنوان برترین تامین کننده ورق های فولادی کشور معرفی نماید و در این راستا با تمام توان و به صورت بین المللی در حال فعالیت می باشد.
بدین منظور ضمن ایجاد و نهادینه نمودن سیستم مدیریت کیفیت ،تأمین و فروش موارد زیر را با تمام توان دنبال می نماید:
– افرایش فروش در بازارهای داخل و صادراتی
– افرایش تنوع محصول
– مدیریت محصولات در بازار مصرف
– گسترش فعالیت خود در اصناف خاص و حضور در صنایع جدید
– توسعه در تامین بخشی از ورق های فولادی موردنیاز کشور با کیفیت مطلوب
– توسعه سطح کیفیت دانش کارکنان با بهره گیری از آموزش

ارتباطات بین المللی

TOP